Oasis + Nílusi Hajóút + Luxor

Nyaralás azonosító szám: 39535
További indulási időpontok »
    Sajnos nem található utazás!

    Fekvése

    A hotel egy gyönyörű kertben fekszik, a Szfinxtől és a gízai piramisoktól kb. 5 km-re, míg a kairói nemzetközi repülőtértől kb. 54 km-re található.

    Szobák

    A szálloda 300 szobával és lakosztállyal rendelkezik. A standard szobák mindegyike légkondicionált, televízióval, telefonnal, kis hűtőszekrénnyel, a fürdőszoba hajszárítóval felszerelt. (A további szobakategóriák kiválasztása a foglalás során megjelenő szobatípus menüpont alatt elérhető.)

    Szolgáltatások

    Éttermek, bárok, medence, wellness szolgáltatások (jakuzzi, szauna, gőzfürdő, masszázs, kezelések) fitneszterem, teniszpálya, asztalitenisz, konferenciaterem, WiFi csatlakozási lehetőség, üzletek, orvosi ügyelet, mosoda, széfbérlés, játszótér. Egyes szolgáltatások csak külön térítés ellenében vehetők igénybe!

    Ellátás

    Félpanzió

    A weboldalon szereplő szobaképek illusztrációk, csak mintaként szolgálnak!

    Utazási iroda hazai besorolás
    Nyaralás azonosító száma: 39535

    Egyiptom, Nílusi hajóutak nyaralás, éves átlaghőmérséklet

    Segítségre van szüksége?

    Hívjon minket , hétfőtől péntekig 10-18 óra között

    + 36 1 785 84 92

    Kérdése van? Hívjon most!