Antalya utazás Royal Seginus Hotel

Nyaralás azonosító szám: 35243
További indulási időpontok »
    Sajnos nem található utazás!

    Royal Seginus Hotel általános információk

    Repülőtértől való távolság: 15 km
    Legközelebbi város: Antalya (17 km)
    Tengerpart: homokos-aprókavicsos
    Tengerparttól való távolság: 250 m
    Épült: 2017
    Gyermekkedvezmény: 9.99 / 11.99

    Royal Seginus Hotel elhelyezkedés

    Antalya központjától kb. 17 kilométerre, az Antalya nemzetközi repülőtértől pedig kb.15 kilométerre található.

    Royal Seginus Hotel tengerpart

    A szálloda tengerpartja kb. 250 méterre található és homokos-aprókavicsos. A napernyők, a napozóágyak és a matracok használata a medencénél és a tengerparton is ingyenes. A standtörölközők deposit ellenében igényelhetők. A saját tengerparthoz stég is tartozik, ahol bár üzemel.

    Royal Seginus Hotel ellátás

    Ultra all inclusive ellátás, amely 0-24 órában vehető igénybe és az alábbi szolgáltatásokat tartalmazza: reggeli, ebéd, vacsora a központi és a gyermek étteremben svédasztalos rendszerben, gözleme, délutáni snack, késői reggeli és éjjeli snack büfé a bistro éteremben, gözleme, héjában sült burgonya különböző feltétekkel, pizza, toast, szendvicsek, gyümölcs, tea, kávé, sütemény és fagylalt a meghatározott időpontokban és a kijelölt helyeken. A frissen facsart gyümölcslevek és zöldséglevek terítés ellenében fogyaszthatók. Diétás menü elérhető a főétteremben. A bárokban és a főétkezéseknél a helyi és bizonyos import alkoholmentes és alkoholos italok fogyasztása ingyenes. Az ultra all inclusive koncepcióba nem tartozó import alkoholos italok (prémium pezsgők, borok, whiskeyk, konyakok, likőrök stb.) térítés ellenében fogyaszthatók. Az a’la carte éttermekben (olasz, török, steak, távol-keleti, spanyol, mexikói, 2 japán, halas) a fogyasztás térítés ellenében lehetséges, továbbá előzetes asztalfoglalás szükséges. A minibár ásványvizet és sört tartalmaz, naponta töltik és a fogyasztásuk ingyenes.

    Royal Seginus Hotel szoba felszereltsége

    Superior standard szoba (64 m2 / 3+1 fő részére): tájra/ tengerre néző, központi légkondicionáló, erkély, minibár, széf, gardrób, dolgozó asztal és szék, fürdőszoba, hajszárító, lCD TV/SAT, telefon, vízforraló, tea- és kávé bekészítés, wifi internetkapcsolat, 8 db szoba (maximum 2 fő részére) mozgáskorlátozottaknak kialakítva, családi dublex szoba (120 m2 / 2+2 fő részére): ajtóval elválasztott galériás, tájra/tengerre néző, az emeleti szoba franciaágyas, zuhanyzóval gőz funkcióval, a földszinti szobában két szimpla ágy található, dolgozó asztal és szék fürdőszoba zuhanyzóval, központi légkondicionáló, erkély, minibár, széf, hajszárító, lCD TV/SAT, telefon, vízforraló, tea- és kávé bekészítés, wifi internetkapcsolat, családi szoba (80 m2 / 2+2 fő részére): tájra/tengerre néző, ajtóval elválasztott 2 helyiséges, központi légkondicionáló, erkély, minibár, széf, dolgozó asztal és szék, fürdőszoba zuhanyzóval és gőz funkcióval, hajszárító, lCD TV/SAT, telefon, vízforraló, tea és kávé bekészítés, wifi internetkapcsolat, junior suite (140 m2 / 3+1 fő részére): tengerre néző,1 hálószoba, 1 nappali, központi légkondicionáló, erkély, minibár, széf, dolgozó asztal és szék, fürdőszoba zuhanyzóval és gőz funkcióval, jakuzzi, hajszárító, lCD TV/SAT, telefon, vízforraló, tea- és kávé bekészítés wifi internetkapcsolat, deluxe suite (170 m2 / 2+1 fő részére): medencére/ tengerre néző, 1 hálószoba, 1 nappali, központi légkondicionáló, erkély, minibár, széf, dolgozó asztal és szék, fürdőszoba zuhanyzóval és gőz funkcióval, jakuzzi, hajszárító, lCD TV/SAT, telefon, vízforraló, tea- és kávé bekészítés wifi internetkapcsolat

    Royal Seginus Hotel szolgáltatások

    24 órás szobaszervíz €, wifi internetkapcsolat a szálloda egész területén, napernyők, napágyak és matracok a medencéknél és a tengerparton, naponta egy alkalommal strandtörülköző, tengerparti pavilonok €, párna menü €, mosoda és ruhatisztítás €, üzletek €, orvosi ügyelet €

    Royal Seginus Hotel sport és szórakozás

    Aquapark 8 felnőtt és 4 gyerek csúszdával, 6 kültéri medence (4 felnőtt, 2 gyerek), 2 beltéri medence:(1 felnőtt,1 gyermek, téli időszakban), fitnesz terem, nappali és esti animációs programok, esti műsor és alkalmanként élőzene, aerobik (reggeli torna, step), darts, boccia, strandröplabda, tánctanfolyam, teniszpálya, felszerelés, teniszpálya megvilágítása, teniszoktatás €, asztalitenisz, mini futball, vízilabda, lunapark vidámpark, disco bizonyos napokon, vízi sporteszközök a tengerparton €

    Royal Seginus Hotel wellness

    Török fürdő (hammam), szauna, gőzfürdő, jakuzzi (téli szezonban), török fürdőben a peeling (bőrradírozás) €, masszázs és szépségkezelések €

    Royal Seginus Hotel gyermekek

    Mini klub (4-12 éveseknek), 4 éves alatti gyerekeknek szülői felügyelettel, gyermek animációs programok, „Universal” gyerek étterem, játszószoba, mini kisárlabda, vidámpark, mini disco, babakocsi, gyermekmegőrzés €, gyermekfelügyelet (előzetes foglalással) €

    Royal Seginus Hotel weboldal címe

    https://www.royalseginus.com/

    Jelmagyarázat

    € = Fizetős szolgáltatás.

    Nyaralás azonosító száma: 35243

    Törökország, Antalya nyaralás, éves átlaghőmérséklet

    95.6 %-os elégedettség 5 vélemény alapján! Hotel értékeléseket utasok írták, ezekért a véleményekért az iroda nem vállal felelősséget.
    4.8
    5 értékelés alapján
    Ár-érték arány
    4.8
    Szálloda elhelyezkedése
    4.8
    Ellátás
    4.6
    Szoba elhelyezkedése
    4.8
    Szoba felszereltsége
    4.8
    Tisztaság
    4.8
    Szolgáltatások minősége
    4.8
    További értékelések
    Értékelések

    Szállodáról vélemények, értékelések

    Red Sea Hotelek vélemények, értékelések
    "Tripadvisor 1 002 értékelés 17. Royal Seginus Hotel a(z) 253 hotel közül itt: Törökország, Antalya"
    4.0
    Írta: Utazási Iroda véleménye | Értékelése: 80.0% | Részletes értékelés megtekintése
    Red Sea Hotelek vélemények, értékelések
    "Fantasztikus szálloda. Elképesztő, szorgalmas személyzet! Rengeteg választási lehetőség az ételek terén. Csodálatos idő volt és remélem lesz még alkalmam visszatérni! - Google vélemény"
    5.0
    Írta: Amy | Mikor járt itt? 2020.10.18 - 2020.10.25 | Értékelése: 100.0% | Részletes értékelés megtekintése
    Red Sea Hotelek vélemények, értékelések
    "Nagyon meg voltunk elégedve , tiszta volt a tenger és finomak a kajak. Jók voltunk az esti programok. Személyesen kedvencünk Dada remek volt a kiszolgálás kedves felszolgálók.Csak ajánlani tudjuk minden korosztálynak kikapcsolódásra. - Tripadvisor vélemény"
    5.0
    Írta: Dodo | Mikor járt itt? 2019.05.20 - 2019.05.27 | Értékelése: 100.0% | Részletes értékelés megtekintése
    Red Sea Hotelek vélemények, értékelések
    "Szép hotel, ajánlom mindenkinek. Nagyszerű ételválaszték, jó kiszolgálás. A szobákat minden nap takarítják. Köszönjük mindenkinek! "
    5.0
    Írta: Hana | Mikor járt itt? 2019.02.05 - 2019.02.12 | Értékelése: 100.0% | Részletes értékelés megtekintése
    Red Sea Hotelek vélemények, értékelések
    "Nászúton voltunk, tökeletes volt ami hianyzott pincerek a strandon, valamint az etteremben a pincerek nem voltak a legaktivabbak. A szobak a strand a medencek a kaja , szoval minden fantasztikus volt, visszamegyek meg ide."
    4.9
    Írta: Kovacs Katona A | Mikor járt itt? 2018.09.01 - 2018.09.08 | Értékelése: 98.3% | Részletes értékelés megtekintése

    Segítségre van szüksége?

    Hívjon minket , hétfőtől péntekig 10-18 óra között

    +36 1 785 8492

    Kérdése van? Hívjon most!